jste zde: úvodní ›  Dovolená pro dva na Šumavě


Dovolená pro dva na Šumavě

Dovolená pro dva..

Romantika…neomezené myšlenky…jak osvěžující…

 

Dovolená na Šumavě Ubytování Šumava

 Ve dvou můžete zažít mnoho překvapení. Nezapomeňte si sluneční brýle, větrovku, plavky, pořádné boty.

Horské túry do neznáma nebo měkká tráva pod nohama,  koupání v chladných jezerech. Vše co vás napadne. Smát se, relaxovat, obdivovat, užít si, poslouchat. Zasnít se při odpoledním slunci…Zajít si do vířivky nebo do sauny a dát si sklenku vína. 

Dovolená pro dva je ráj... 

Ubytování na Šumavě

Aktivity v areálu penzionu

Venkovní stůl na ping – pong
Uspořádejte turnaj nebo vyzvěte ke hře ostatní.

Zážitek z koupání ve vířivé vaně
Dejte si koupel ve vířivé vaně. Je umístěna venku pro váš maximální zážitek z prostoru. Teplá voda a bublinky udělají po náročné túře své a vy se budete cítit jako znovuzrození.

Koupání v bazénu
si užijí asi především děti. Je třeba počítat, že šumavská léta jsou poněkud chladnější a jen ti odvážnější užijí vody našeho bazénu, který je vyhřátý i na 25°.

Pikniková romantika
Prožijte krásný den s piknikem v trávě a nechte všechny nemilé myšlenky odplynout. Ke sladkému lenošení vám připravíme piknikový koš se spoustou dobrot. Cítíte tu pohodu? Nic se jí nevyrovná.

Venkovní hry
Při krásném počasí využijte naši útulnou zabezpečenou zahradu. Zahrát si můžete sami, s dětmi nebo přáteli a pořádně se u toho zasmát. 

  • Pétanque = pobavte se nad odlétáváním koulí na rozlehlých lukách
  • Sada na badminton = potrénujte bystrost a švih ve venkovních podmínkách, zdolá vás vítr nebo oblíbený pes Fík?
  • Ruské kuželky = zahajte útok s koulí na šňůře
  • Volejbalový souboj?

 

Bylinková zahrádka
Cítíte tu vůni, máty, meduňky, libečku nebo rozmarýny? Vypěstované bylinky v naší zahrádce využijeme i v naší kuchyni. Vy si však přivoňte a poznávejte jednotlivé druhy. 

Miniminimini zoo
Pro pobavení všech chováme ovečky Nugáta, Fanynku, Čuchnu a beránka Toníka, které chodíme s dětmi každý večer krmit. K obyvatelům penzionu patří také pes Fík a pes Albert. Albert je už děda, ale Fík je věčným a vděčným kamarádem všech dětí a vždy se na ně moc těší.

Posezení s vyhlídkou
vám umožní letní terasa penzionu. Můžete koukat do krajiny a pozorovat vzdálené kopce a malé vesničky.

Běh a cvičení v přírodě
Rozlehlé louky a šumavské lesy vás vtáhnou a nutí k rozličným druhům pohybu. Ať už rádi běháte nebo máte raději meditační cvičení areál penzionu a blízké okolí vám poskytnou nádherná místa, kde můžete aktivně načerpat energii.

Oheň a opékání
Zapalte ho a dívejte se jak plápolá. Zapomenete na všechny starosti. Jen pozor ať si nepřipálíte výborného domácího buřtíka.

Masáže a odpočinek
Jestli vás něco bolí po masáži jistě přestane a budete čerství pro další zážitky.

Saunování není jen finskou specialitou
Tato blahodárná činnost prospívá tělu i duchu a v sauně penzionu budete mít soukromí a čas vyhrazený pouze pro vás.

 

Super tipy na vaší dovolenou ve dvou hledejte zde: Romantika pro dva

Stravování

 

Pro přípravu pokrmů dbáme na nákup potravin převážně z místních ekologických zdrojů. Pochutnáte si na receptech starých i novějších, převážně však šumavských...

Více o STRAVOVÁNÍ

Zima na Šumavě

 

Vítejte na Zadově! Prožijete zde jedinečnou zimní dovolenou, která vám zůstane dlouho v paměti. Ať už dáváte přednost běžkování, sjezdovkám, snowboardingu, sáňkování nebo zimní turistice, bude to ono.

Středisko zimních sportů Zadov Churáňov je populární destinací pro vyznavače zimních sportů. Najdete zde tu správnou kombinaci sportu a pohodlí.

Více

Dovolená s dětmi

 

U nás dostane přesně to, po čem zatoužíte. Naší snahou je, aby jste si vaši rodinnou dovolenou jednoduše užili. Nabízíme Vám k tomu klidnou atmosféru a prostředí, bezvadné, pohodlné a funkční ubytování a služby...

Více

Léto na Šumavě

 Region Šumava nabízí svým návštěvníkům především svou téměř nedotčenou přírodu, ve které se mohou zotavit, načerpat nové síly a duševní pohodu. Nudit se nebudete, Národní park Šumava s navazujícím Národním parkem Bavorský les je nekonečným zdrojem možností pro poznávání a užívání vaší dovolené. Zábava pro cyklisty, turisty, rodiny s dětmi, sportovce i romantiky...

Více O LÉTĚ

Služby penzionu

 

V penzionu U Černého kohoutka si můžete vychutnat uvolněnou, vřelou domácí atmosféru a osobní služby. Naším cílem je poskytnout vám komfort a pohodlí tak, aby jste si užili relaxační, pohodový a poznávací dovolenou na Šumavě. Nabízíme - saunu, jacuzzi, masáže, venkovní bazén, indiánské týpí, dětské a sportovní hřiště,  vyhlídkovou terasu s posezením, venkovní ohniště a gril, soukromé parkoviště, rozlehlou oplocenou zahradu, wifi, úschovnu lyží a kol, letní animační tetu a mnoho dalších..

Více

Zažijte pohodu a okouzlující místa Šumavy ...