jste zde: úvodní ›  Léto na Šumavě ›  Lanové centrum


Lanové centrum

Zábavní a zážitkové parky na Šumavě

 

Lanový park Zadov

Protáhněte si tělo a prověřte svou lezeckou dovednost v lanovém parku na Zadově, v srdci šumavské přírody. Čeká na vás zábavná cesta v korunách stromů. Pro ty nejodvážnější jsou připraveny tři supertěžké překážky. To vše s horolezeckou výbavou, jištěním a pod dohledem zkušeného instruktora. 

Lanový park Libín 

Akademie adrenalinových zážitků Vám nabízí pořádnou porci adrenalinu na 6 trasách ve velmi atraktivním prostředí přírodních scenérií. Lanový park o rozloze 1 hektaru největší svého druhu  ve střední Evropě a nabízí zábavu  pro celou rodinu. 

 Dětský lanový park Modrava

Nechte své děti překonat 12 hravých překážek a tarzaní jízdu na 20 m dlouhé lanovce v kouzelné lesní přírodě Modravy, v sousedství Klostermannovy chaty. To vše s horolezeckou výbavou pro nejmenší, jištěním a pod dohledem zkušeného instruktora. To bude zážitek!   

Lanový park Prášily

Chcete si užít opravdovou lesní zábavu? Tak proč nevyzkoušet přímo v Národním parku Šumava, na břehu Prášilského potoka lanovou cestu plnou dobrodružství na stoletých stromech ve výšce 7 až 15 metrů. Čeká na Vás 14 vychytaných překážek a dvě lanovky. To vše s profesioální horolezeckou výbavou a pod dohledem zkušeného instruktora.

Lanový park Sušice

Chcete si aktivně odpočinout a poznat co ve Vás je? Nejhezčí přírodní lanový park na Šumavě, na břehu řeky Otavy Vám nabízí nevšední zážitek plný překonávání vlastních limitů a odvážné zábavy. Vyzkoušejte si prolézt 34 překážek a jednu lanovku ve výšce 6 až 9 metrů nad zemí.


Stravování

 

Pro přípravu pokrmů dbáme na nákup potravin převážně z místních ekologických zdrojů. Pochutnáte si na receptech starých i novějších, převážně však šumavských...

Více o STRAVOVÁNÍ

Ubytování a pokoje

Vaši dovolenou můžete strávit v útulných pokojích či apartmá s komfortním vybavením....

Více o ubytování

Vitalita a relaxace

 

K úspěšné a pohodové dovolené patří také příležitost k relaxaci.V Penzionu U Černého kohoutka si můžete dokonale odpočinout. Nabízíme několik relaxačních možností...

Více

Dovolená s dětmi

 

U nás dostane přesně to, po čem zatoužíte. Naší snahou je, aby jste si vaši rodinnou dovolenou jednoduše užili. Nabízíme Vám k tomu klidnou atmosféru a prostředí, bezvadné, pohodlné a funkční ubytování a služby...

Více

Zažijte pohodu a okouzlující místa Šumavy ...