jste zde: úvodní ›  Pokoje a ceny


Ubytování na Šumavě

NP Šumava

Ubytování v Penzionu U Černého kohoutka

Ubytování pro celou vaši rodinu či překvapení pro vaši drahou polovičku příjemně strávenými letními nebo zimními večery na horách? Obojí nebude problém! Jelikož ubytování v malebném penzionu U Černého kohoutka splní i ty nejtajnější přání, díky krásnému prostředí a vkusně zařízenému penzionu.

Celý penzion včetně pokojů je laděn do zemitých tónů a dřeva, aby celek působil útulným a hřejivým dojmem.

 

     

  


Pokoj 1


je ve spodní části penzionu. Je velmi prostorný, vhodný pro větší rodinu. Jsou zde 4 pevná lůžka.
Cena od 460,- dospělý, 150,- dítě 

 

Pokoj 2

Krásný, útulný pokoj pro dva dospělé či dva dospělé a jedno dítko.

Cena od 460,- dospělý, 150,- dítěPokoj 3

Tento pokoj je také v přízemí penzionu. Je to třílůžkový pokoj a není zde možná umístit přistýlka. 

Cena od 460,- dospělý, 150,- dítě 

 

Pokoj 6

Pokoj je v patře penzionu. Je to třílůžkový pokoj. Je velmi prostorný, vzdušný a pohodlný.

Cena od 460,- dospělý, 150,- dítě           


Pokoj 8

Je to třílůžkový pokoj bez možnosti přistýlky. Je v patře penzionu. Je to velmi milý a útulný pokoj s balkonem. Jeho přívětivá a tlumená.

Cena od 460,- dospělý, 150,- dítě 


Apartmá 5

Apartmá je v patře penzionu a nesousedí s žádným pokojem. Apartmá je se čtyřmi lůžky. Funkčně řešená obývací místnost s pohovkou nabídne dokonalé pohodlí.

Cena 2200,- pro 4 osoby 

Apartmá 7

Toto je překrásné mezonetové apartmá ideální pro rodinu s dětmi. Jsou zde dvě ložnice. V hlavní obytné, do které se vchází z chodby penzionu je koupelna, vstup na balkon a schody do podkrovní, kde je dřevem obložená druhá ložnice.
Cena 2200,- pro 5 osob


Apartmá 9

Toto je naše nejprostornější apartmá a nabízí ubytování až pro 5 osob. Apartmá má dvě ložnice oddělené dveřmi. V hlavní obytné ložnici je koupelna se sprchou a toaletou, vstup na samostatný balkon, TV a jídelní kout.
Cena 2300,- pro 5 osob

 

 

 V penzionu U Černého kohoutka je v každém ročním období co dělat. Díky překrásné Šumavě snadno zajistíme, že budete cítit pohodlně a báječně hned od začátku.

Posaďte se, relaxujte a těšte na dovolenou.....


 

 

 

Dovolená s dětmi

 

U nás dostane přesně to, po čem zatoužíte. Naší snahou je, aby jste si vaši rodinnou dovolenou jednoduše užili. Nabízíme Vám k tomu klidnou atmosféru a prostředí, bezvadné, pohodlné a funkční ubytování a služby...

Více

Stravování

 

Pro přípravu pokrmů dbáme na nákup potravin převážně z místních ekologických zdrojů. Pochutnáte si na receptech starých i novějších, převážně však šumavských...

Více o STRAVOVÁNÍ

Léto na Šumavě

 Region Šumava nabízí svým návštěvníkům především svou téměř nedotčenou přírodu, ve které se mohou zotavit, načerpat nové síly a duševní pohodu. Nudit se nebudete, Národní park Šumava s navazujícím Národním parkem Bavorský les je nekonečným zdrojem možností pro poznávání a užívání vaší dovolené. Zábava pro cyklisty, turisty, rodiny s dětmi, sportovce i romantiky...

Více O LÉTĚ

Služby penzionu

 

V penzionu U Černého kohoutka si můžete vychutnat uvolněnou, vřelou domácí atmosféru a osobní služby. Naším cílem je poskytnout vám komfort a pohodlí tak, aby jste si užili relaxační, pohodový a poznávací dovolenou na Šumavě. Nabízíme - saunu, jacuzzi, masáže, venkovní bazén, indiánské týpí, dětské a sportovní hřiště,  vyhlídkovou terasu s posezením, venkovní ohniště a gril, soukromé parkoviště, rozlehlou oplocenou zahradu, wifi, úschovnu lyží a kol, letní animační tetu a mnoho dalších..

Více

Zažijte pohodu a okouzlující místa Šumavy ...