jste zde: úvodní ›  Rezervace


Rezervace

Potřebujete poradit s výběrem? Napište nám. Rádi zodpovíme jakýkoliv dotaz nebo připravíme konkrétní pobyt na míru. Děkujeme.

Nezávazná rezervace

Rezervace
Vyberte datum
Vyberte datum

pokoj apartmán

Dospělí: 0, děti 2-12 let: 0, děti do 2 let: 0
Stravování dospělí: polopenze - 0, snídaně - 0, večeře - 0
Stravování děti: polopenze - 0, snídaně - 0, večeře - 0

Kontaktní údaje

Pokud zadáte celé jméno budeme rádi.

Na tento mail Vám zašleme další informace a kopii Vaší poptávky.

Pokud preferujete telefonní kontakt uveďte to prosím v poptávce společně s časem kdy Vám můžeme volat.

* ... prosím vyplňte položky označené hvězdičkou. Budeme tak moci rychleji a lépe vyřídit Vaši rezervaci. Děkujeme. Do kalkulačky pro výpočet ceny je nutné uvést počet polopenzí. Příklad - 2 dospělý a 2 děti při ubytování na 4 noci mají 8 + 8 polopenzí (4+4+4+4). Na 7 nocí 14 +14 polopenzí (7+7+7+7).

Po odeslání Vás budeme kontaktovat nebo Vám zašleme podklady pro závaznou objednávku. Snažíme se reagovat co nejrychleji. Kopie rezervace by Vám měla dorazit na Vámi zadaný email.

« Vrátit se zpět na úvodní stranu

Ubytování a pokoje

Vaši dovolenou můžete strávit v útulných pokojích či apartmá s komfortním vybavením....

Více o ubytování

Dovolená s dětmi

 

U nás dostane přesně to, po čem zatoužíte. Naší snahou je, aby jste si vaši rodinnou dovolenou jednoduše užili. Nabízíme Vám k tomu klidnou atmosféru a prostředí, bezvadné, pohodlné a funkční ubytování a služby...

Více

Blog penzionu - články a zajímavosti

 

Čtěte a tvořte s námi BLOG - Penzion U Černého kohoutka, Šumava, novinky v ubytování a mnohem více. Poznejte nás lépe a podrobně.

Více

Léto na Šumavě

 Region Šumava nabízí svým návštěvníkům především svou téměř nedotčenou přírodu, ve které se mohou zotavit, načerpat nové síly a duševní pohodu. Nudit se nebudete, Národní park Šumava s navazujícím Národním parkem Bavorský les je nekonečným zdrojem možností pro poznávání a užívání vaší dovolené. Zábava pro cyklisty, turisty, rodiny s dětmi, sportovce i romantiky...

Více O LÉTĚ

Zažijte pohodu a okouzlující místa Šumavy ...