jste zde: úvodní ›  Služby ›  Provoz restaurace


Provoz restaurace

V restauraci penzionu zažijete maximální soukromí a pohodlí. Celý penzion je zpřístupněn pouze pro ubytované hosty. Tak též i jídelní prostory.
Po celou dobu pobytu budete mít k dispozici svůj soukromý stůl pro podávaní snídaně i večeře.

Jidelna spojená s barem je otevřena každý den od 8h do 9.30h a od 16 h do 21.30h. Po domluvě je také možné posedět déle. Veřeče je podávána od 17h do 19h.

Penzion na Šumavě jídelna Penzion na Šumavě jídelna Penzion na Šumavě jídelnaPenzion na Šumavě jídelnaPenzion na Šumavě jídelna Penzion na Šumavě jídelna Penzion na Šumavě jídelna Penzion na Šumavě jídelna

Přečtěte si také reference našich hostů
Začtěte se o penzionu v blogu

O penzionu

 

Dovolená v přírodním šumavském ráji a ubytování v horském rodinném penzionu U Černého kohoutka vás nadchne a uspokojí po všech stránkách. Penzion je umístěn v Chráněné krajinné oblasti na Šumavě, na hranicích s Národním parkem Šumava a to v jeho centrální části. Šumava je s nesčetným množstvím přírodních krás ideální destinací pro milovníky přírody, sportovní nadšence a rodiny s dětmi.

Více

Výlety na Šumavě

 

Již od hranice Šumavy jste součástí přírody a můžete se rozmazlovat pohledem do krajiny.  Příkré i měkké kopce Šumavy, lesy a stráně, louky i obdělané pole. Potoky, jezera, setkání se zvířaty na pastvinách i v lesích. To všechno můžete prožít a zažít při toulkách Šumavou. Všechny možnosti vám nabídneme k prozkoumání. Doporučíme vám nejzajímavější trasy a pro ty, kteří Šumavu dobře znají máme vždy nějakou tajnou a neobjevenou část.

Více

Zažijte pohodu a okouzlující místa Šumavy ...