jste zde: úvodní ›  Služby ›  Stravování v penzionu Černý kohoutek


Stravování v penzionu Černý kohoutek

Výborná domácí kuchyně ...

Pro přípravu pokrmů dbáme na nákup potravin převážně z místních ekologických zdrojů. Pochutnáte si na receptech starých i novějších, převážně však šumavských.

     

Ujistěte se, že vám u nás bude chutnat. Nejlépe to ověříte díky hostům, kteří to zkusili před vámi. 

Stravování zajišťujeme pro hosty formou polopenze. Snídaně je bufetová a z nabídky si vybere jistě každý, večeře pak servírovaná a kombinovaná se švédským stolem. Nabízíme jak evropskou tak ryze českou kuchyni. Pobyt si můžete objednat také jen se snídaní a využít služeb restaurací a hospůdek v blízkém okolí.

    
Příklad menu - večeře
polévka bramboračka s opraženými houbami
zvěřina na šípkové omáčce s opečeným bramborem
dezert borůvkový koláč

nebo
hovězí vývar a krutonky
svíčková na smetaně s domácím knedlíkem
štrudl s tvarohovo ovocnou náplní 

Rádi pro vás také připravíme pokrmy podle vaší diety,  zdravotních požadavků či jiných, například dětských přání. 

Speciální nabídky stravování

snídaně a večeře pro děti

stravování je přispůsobeno také dětem. K dispozici je denně džus, mléko, jogurty, cereálie, ovoce a zelenina, sladké domácí pečivo. Snídaňovou nabídku denně obměňujeme. K večeři pak můžete objednat dětské menu

svačinové balíčky
na delší výlet nebo výlet do divoké pustiny se můžete bez starostí vypravit se svačinovým balíčkem. Z velkého výběru stačí objednat den dopředu

grillmánie
grilujte a opékejte ..... na venkovním ohništi, v týpí, na grilu. Pro hosty máme od letošní sezonny připraven bezkouřový, přenosný gril, který je lehký a bez problémů si jej zapálíte na terase, na zahradě nebo si ho můžete odnést kousek k lesu.

Česká kuchyně - tradice - kvalita

Provoz restaurace

V restauraci penzionu zažijete maximální soukromí a pohodlí. Celý penzion je zpřístupněn pouze pro ubytované hosty. Tak též i jídelní prostory. 
Po celou dobu pobytu budete mít k dispozici svůj soukromý stůl pro podávaní snídaně i večeře.

Jidelna spojená s barem je otevřena každý den od 8h do 9.30h a od 16 h do 21.30h. Po domluvě je také možné posedět déle. Veřeče je podávána od 17.30h do 19h.

Penzion na Šumavě jídelna Penzion na Šumavě jídelna Penzion na Šumavě jídelnaPenzion na Šumavě jídelnaPenzion na Šumavě jídelna Penzion na Šumavě jídelna Penzion na Šumavě jídelna Penzion na Šumavě jídelna

 

Rezervace

 

         

 

Přečtěte si také reference našich hostů
Začtěte se o penzionu v blogu

Dovolená s dětmi

 

U nás dostane přesně to, po čem zatoužíte. Naší snahou je, aby jste si vaši rodinnou dovolenou jednoduše užili. Nabízíme Vám k tomu klidnou atmosféru a prostředí, bezvadné, pohodlné a funkční ubytování a služby...

Více

Ubytování a pokoje

Vaši dovolenou můžete strávit v útulných pokojích či apartmá s komfortním vybavením....

Více o ubytování

Výlety na Šumavě

 

Již od hranice Šumavy jste součástí přírody a můžete se rozmazlovat pohledem do krajiny.  Příkré i měkké kopce Šumavy, lesy a stráně, louky i obdělané pole. Potoky, jezera, setkání se zvířaty na pastvinách i v lesích. To všechno můžete prožít a zažít při toulkách Šumavou. Všechny možnosti vám nabídneme k prozkoumání. Doporučíme vám nejzajímavější trasy a pro ty, kteří Šumavu dobře znají máme vždy nějakou tajnou a neobjevenou část.

Více

E -shop

 

Vítáme vás v nově otevřeném e-shopu. Najdete zde ruční výrobky, které vzešly z rukou místních babiček a tet. Všechny jsou vyrobeny s láskou a pečlivostí a všichni věříme, že vám uděláme radost z kvalitního českého výrobku.

Více

Blog penzionu - články a zajímavosti

 

Čtěte a tvořte s námi BLOG - Penzion U Černého kohoutka, Šumava, novinky v ubytování a mnohem více. Poznejte nás lépe a podrobně.

Více

Zima na Šumavě

 

Vítejte na Zadově! Prožijete zde jedinečnou zimní dovolenou, která vám zůstane dlouho v paměti. Ať už dáváte přednost běžkování, sjezdovkám, snowboardingu, sáňkování nebo zimní turistice, bude to ono.

Středisko zimních sportů Zadov Churáňov je populární destinací pro vyznavače zimních sportů. Najdete zde tu správnou kombinaci sportu a pohodlí.

Více

Léto na Šumavě

 Region Šumava nabízí svým návštěvníkům především svou téměř nedotčenou přírodu, ve které se mohou zotavit, načerpat nové síly a duševní pohodu. Nudit se nebudete, Národní park Šumava s navazujícím Národním parkem Bavorský les je nekonečným zdrojem možností pro poznávání a užívání vaší dovolené. Zábava pro cyklisty, turisty, rodiny s dětmi, sportovce i romantiky...

Více O LÉTĚ

Zažijte pohodu a okouzlující místa Šumavy ...